11 stycznia w Mrągowie odbędzie się kolejna odsłona akcji „One Way One Life”, dzięki której możemy pomóc Remikowi Kowalowi. Przy tej okazji odbędą się także pokazy udzielania pierwszej pomocy.


Przed rokiem w ramach akcji „One Way One Life” spotkaliśmy się w hali widowiskowo-sportowej w Mrągowie, gdzie mogliśmy podziwiać pokazy sztuk walki, a gościem specjalnym był Mamed Khalidov. W tym roku spotkamy się w Deja Vu Club w Mrągowie. Impreza ma stać się dużym wydarzeniem, gromadząc rzeszę klubowiczów kochających muzykę, motocykle oraz sport.

Trzy pokazy przed klubem przy ul. Wolności. Każdy z nich będzie trwał około 15 – 20 minut. Przez godzinę goście otrzymają najważniejsze informację, które wykorzystane podczas kolizji drogowej uratują poszkodowanym życie. W trakcie imprezy w klubie zostanie zasymulowana sytuacja w której niezbędne będzie wykorzystanie algorytmu BLS wobec uczestnika imprezy który teoretycznie może być chory, pod wpływem alkoholu itp. Omówione szczegółowo zostanie zachowanie się osób uczestniczących w zdarzeniu.

Całość imprezy będzie oprawiona muzyką klubową najlepszych dji w regionie – DJ Faxx, DJ Pete Carrera, DJ Wojtala oraz DJ Recased. Confetti Show zabezpieczy Event Provider Olsztyn.

Dochód z kolejnej imprezy „One Way One Life” będzie przekazany na pomoc w rehabilitacji rannego w wypadku komunikacyjnym Remigiusza Kowala.

SPONSORZY
Energia Energy Drink OLSZTYN
Sklep Sportowy OLIMP
Gościniec MOLO MRĄGOWO
Piekarnia Cukiernia SZABELSKI PIECKI
Hotel Mercure MRĄGOWO
Event Provider OLSZTYN

WSPOMAGAJĄ
Miasto MRĄGOWO
Stowarzyszenie Wielokierunkowej Pomocy REMEDIUM
9 Pułk Rozpoznawczy LIDZBARK WARMIŃSKI
JOANNICI LIDZBARK WARMIŃSKI
Powiatowa Straż Pożarna MRĄGOWO
Powiatowy Szpital MRĄGOWO
Powiatowa Komenda Policji MRĄGOWO

PARTNER MEDIALNY
Mrągowo24.info
Kurier Mrągowski
Radio Zet Gold


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# opos (IP: 89.231.*.142) 2014-01-31 09:05
Pierwszy raz jestem na tym portalu i widzę, jak wszędzie, że rzyganie zostało przeniesione z kibla przed kompa. Ile trzeba mieć w sobie żółci, kompleksów, pustołbia etc. żeby wystukiwać brednie, i obelgi? A ile to trzeba podatów płacić...? K...a m.ć, chcesz komuś w potrzebie pomóć, to pomóż, nie chcesz, bo masz na wszystko co dalej niż metr od ciebie, wywalone, nie pomagaj! Ale nie chwal się tym i nie szukaj sprzymierzeńców w obrzygiwaniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Nel (IP: 81.219.*.56) 2014-01-28 16:24
Policja, straż itp są utrzymywane z naszych podatków więc nie wiem czy są tak bezpieczne jak piszesz wykorzystując takie instytucje do własnych celów. Brak słów na taką perfidność.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Nel (IP: 81.219.*.56) 2014-01-28 16:17
A rehabilitacja na NFZ to tego pana nie obejmuje ?? Jeśli nie, to znaczy że wcale nie jest potrzebna. Po takim czasie już można nauczyć się ćwiczyć samemu :) Swoją drogą podziwiam małżonkę, ja facetowi tak nieodpowiedzial nemu mając dziecko bym nie wybaczyła.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł (IP: 89.231.*.232) 2014-01-24 13:01
Wstyd zbierac kase na kogos kto moze bez nozki zyc? po co ci druga? zeby znowu poszalec i nie daj Boze komus zycie spaprac??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Remik (IP: 89.229.*.44) 2014-01-12 19:46
Tak czytam te wyśmienite komentarze i ze zdziwienia przecieram oczy! Wy dopiero to macie przeje..ne życie. Moje problemy chowają się przy waszych. Szczerze wam współczuję skoro tak mi zazdrościcie. Pytanie tylko czego renty i kalectwa czy przyjaciół? Tak w ramach wyjaśnień żadne miasto czy organizacja nic mi nie dały, także wasze podatki są bezpieczne. Do tego nie siedzę z puszką pod kościołem i nie płacze jak życie jest ciężkie. Tylko moi przyjaciele organizują niesamowite imprezy jakich w Mrągowie nigdy nie było i dochód z nich przekazują na moje leczenie. I tak na koniec, ilu z was nie szczęśliwców wspomogło Wielką Orkiestrę w tym roku?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł (IP: 89.231.*.232) 2014-01-24 12:58
Po co żerujesz na kasie innych? Sprzedaj troche ziemi, chalupa tez niczego sobie... rozumiem zebys byl biedny czy ubogi... zal mi sie robi takich ludzi. Nie na darmo jest podwojna ciagla, ograniczenia w predkosciach. Pomysl zanim wsiadziesz i wcisniesz gaz do dechy!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iceman (IP: 83.9.*.38) 2014-01-17 22:34
Idź lepiej (a może i się przejedź) do innego pokoju. Za głupotę trzeba płacić. Trzeba było grzać przez wioskę na złamanie karku? Gdybyś jechał przepisowo to wszystko byłoby ok.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Remik (IP: 89.229.*.44) 2014-01-19 21:28
Przez jaką wioskę? Nie bardzo też rozumiem grzać, grzać to 100km/h czy 200? Bo ja słyszałem że jechałem 300km/h i to na jednym kole ale podobno to trzy piwka przed jazdą tak mnie rozgrzały.
Ja wiem że wróżenie z fusów i tworzenie teorii spiskowych to nasza cecha narodowa ale chyba trochę się zagalopowaleś. Po za tym czy ktoś prosił cie o cokolwiek dla mnie, może pieniądze lub przysługę? Nie wydaje mi się, więc czemu tak się podniecasz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# K.Ł (IP: 178.23.*.114) 2014-01-24 00:14
Brawo Remik!!!
- za odwagę zmierzenia się z małostkowością i złośliwością naszego społeczeństwa
- za odwagę w walce ze swoim nieszczęściem
Wspomagamy Cię i dalej będziemy tak robić, aż zobaczymy Cię na ulicach naszego miasta radosnego i szczęśliwego.Tr zymaj się sąsiedzie :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# cnn (IP: 89.229.*.201) 2014-01-09 23:01
paranoja!!! Gówniarz sam na własne życzenie zgotował sobie taki los. wcale mi go nie żal!! jest wiele ludzi, którzy naprawdę potrzebują pomocy a nie gostek, który chciał się pokazac i mu niestety nie wyszło. złamanego grosza nie dam!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kriss (IP: 94.254.*.53) 2014-01-09 22:05
Ludzie ale czy wy wiecie ile kosztuje miesieczna rechabilitacja? Pewnie myślicie ze firma która prowadzi tata Remika razem ze wspólnikiem daje aż takie dochody żeby wystarczyło na rechabilitacje i do tego inne opłaty związane z codziennym funkcjonowaniem rodziny jeśli tak to grubo się mylicie. A zamiast dodawać głupie komentarze typu "na biednego trafiło" sobie zachowajcie dla siebie i w sobote idzcie na imprezę gdzieś indziej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł (IP: 89.231.*.232) 2014-01-24 12:59
a czy on pomyslal ile to kosztuje, zanim sie nie rozwalil?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ja (IP: 81.219.*.4) 2014-01-08 13:52
święta prawda !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ja (IP: 81.219.*.4) 2014-01-08 13:51
znowu...??!! żenada !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# koles (IP: 83.24.*.61) 2014-01-07 18:40
to jest sprawca i jednocześnie ofiara swojego głupiego postepowania ,miasto Mrągowo i inne publiczne instytucje nie powinny uczestniczyć w takiej imprezie bo dlaczego z naszych podatków mamy finansować protezę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# tir (IP: 83.9.*.224) 2014-01-05 01:18
http://security-service.com.pl/ Pewnie wyjdą odstępy itp więc należy je usunąć. Zakładka "Kontakt" i co widzimy? Na biednego trafiło? Wstydu ludzie nie mają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# inwektyw (IP: 83.9.*.224) 2014-01-05 00:45
Osobiście w portfel nikomu nie zaglądam ale czy go nie stać na rehabilitację? Skoro stać było na motocykl (a na pewno nie był tani) to i pewnie stać na dalsze leczenie. Hobby motocyklowe nie jest tanie i to każdy wie. Gdyby to nie było z jego winy czyt. jakiś pijak wymusił pierwszeństwo etc. ale w tym przypadku sam jest odpowiedzialny za to, co zrobił. I teksty typu jaki on jest kochany, uczynny- co to ma być? Ktoś chce grać na ludzkich uczuciach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kriss (IP: 94.254.*.172) 2014-01-04 11:54
Ludzie nie znacie Remika i jego rodziny a piszecie jakieś głupoty. Nie chcecie to nie pomagajcie bo nikt was do tego nie zmusza. Ja wiem tyle ze ja mu pomogę jak tylko będę mógł.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# bella (IP: 79.191.*.75) 2014-01-02 11:44
święta prawda!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# abc (IP: 89.231.*.211) 2014-01-02 10:26
znowu dziaduja pieniadze na kogos kto swojego zycia nie szanuje, wsiada na swa kolka i pedzi jak debil!!! A tyle innych ludzi walczy o zycie i z braku funduszy stoja po przegranej stronie... pomyslcie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# banaszek (IP: 178.23.*.113) 2013-12-30 23:16
Wypadki komunikacyjne – zdarzenia w ruchu lądowym, morskim lub powietrznym, w których uczestniczą pojazdy oraz są ranni lub zabici. Gdy nie ma ofiar w ludziach, a straty są tylko materialne, mamy do czynienia z k Wypadek drogowy – potoczne określenie zdarzenia w ruchu drogowym, gdzie jeden lub więcej uczestników ruchu drogowego bierze udział w zdarzeniu, w wyniku którego uczestnik ruchu drogowego został ranny lub doszło do jego śmierci. Zgodnie z Prawem o ruchu drogowym (Dz.U. 1997 nr 98 poz. 602) wypadkiem jest zdarzenie drogowe, niezależnie od tego, czy ktoś został ranny lub poniósł śmierć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# who (IP: 176.221.*.150) 2013-12-30 23:12
kto bedzie odpowiedzialny za pokazy ratownictwa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
2°C
zachmurzenie umiarkowane
1026 hPa
Noc
temp. -1°C
deszcz ze śniegiem
1024 hPa
Jutro
temp. 3°C
deszcz
1026 hPa
Otolia Siemieniec
X Zamknij
X Zamknij